◄ Strona główna

PL | EN
570 x 690 k
Katarzyna Popieluch-Kmiecik

PROJECT MANAGER
+48 572 774 163
katarzyna.popieluch@elmc.eu

570 x 690
Izabela Mastalerz

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
+48 795 586 620
izabela.mastalerz@elmc.eu

Agnieszka Porębska_Rev BR2
Agnieszka Porębska

DZIENNIKARZE I MEDIA
+48 516 026 556
agnieszka.porebska@elmc.eu

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie?
Pomożemy!
Skontaktuj się z Komitetem Organizacyjnym EKMP!

Organizatorem Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy jest Europejski Instytut Mobilności Pracy (ELMI).

Instytut jest największym w Europie think tankiem zajmującym się tematyką delegowania pracowników. Od 2013 roku łączy środowiska przedsiębiorców, naukowców, prawników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce i największe w Europie eksperckie forum wiedzy o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług.Promuje mobilność pracy i usług na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej dbając o dobre prawo i jego właściwą interpretację oraz sprzeciwiając się wszelkim formom protekcjonizmu.

Ważnym elementem działalności Instytutu jest organizacja szkoleń i konferencji do których należy m.in. Europejski Kongres Mobilności Pracy oraz tematyczne, comiesięczne warsztaty szkoleniowe w ramach cyklu Posting Lab.
Organizowane są również dyskusje i debaty,  których celem jest nagłaśnianie przypadków dyskryminacji, działających na rynku europejskim, polskich firm usługowych i ich pracowników.

Poprzez kliknięcie przycisku “Wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w szczególności newsletterów, od ELMI. Zgodę na otrzymywanie komunikacji możesz wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres:kontakt@labourinstitute.eu.
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Instytut Mobilności Pracy z siedzibą w Krakowie (31-060), plac Wolnica 13/10. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania informacji handlowych, w szczególności newslettera. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.